Menu

Kategorie

Kolekcja Bohemy/Tribeca/Azteca

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bohemy/Tribeca/Azteca

Seria Bohemy/Tribeca/Azteca to jedna z najciekawszych kolekcji. Przetarcia imitujące metalizowane cienie, zamierzony efekt postarzania dają efekt imitacji zabytkowych gobelinów. Gresy z kolekcji Bohemy/Tribeca/Azteca to połączenie stonowanych kolorów i estetyki retro. Kolekcja posiada 4 zmienne modele, które pakowane są losowo w formacie 60x60cm. Kafle te dzięki kolorystyce, strukturze i wzornictwu można łączyć z płytkami białymi, imitującymi drewno czy różnymi odcieniami szarości. Bohemy/Tribeca/Azteca dzięki zastosowaniu podkładu gresowego może być układany zarówno wewnątrz mieszkania, domu, biura jak i na tarasie, balkonie, a nawet może stanowić element elewacji dzięki temu że jest płytką mrozoodporną. Każdy model posiada mocno zróżnicowany wzór i jest pakowany losowo już u producenta. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij