Menu

Kategorie

Kolekcja FS Forest

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Forest

Kolekcja FS Forest to drewnopodobna płytka podrukowana na czerwonym podkładzie o matowym wykończeniu o wymiarze 45x45cm i jako listewka 7,3x45cm. Kolekcja składa się z gładkich płytek drewnopodobnych, które posiadają wzór geometrycznego układu. Płytki FS Forest klasyczne możemy stosować wewnątrz zamiast parkietu. Kafle FS FS Forest to kolekcja płytek o ciekawym matowym wzornictwie, które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych np. w kuchni, salonie czy łazience jak i w publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne modele FS Forest Black, FS Forest Mix, FS Forest Natural, FS Forest White i FS Forest Plank Natural.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij