Menu

Kategorie

Kolekcja ArtCraft

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 42

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja ArtCraft

ArtCraft to małoformatowa kolekcja inspirowana materialnym charakterem tradycyjnej terakoty, reinterpretująca jej delikatnie cieniowane krawędzie i piaskową teksturę, tworzoną przez jasne i ciemne ziarenka. Jako część większej kolekcji Crogiolo, która przyjęła zarówno nazwę, jak i twórcze dziedzictwo historycznego warsztatu eksperymentów artystycznych Marazzi, ArtCraft jest idealną syntezą dawnej, tradycyjnej wiedzy oraz innowacji przemysłowych w dziedzinie gresu porcelanowego. Kolekcja zawiera bogatą serię dekorów, od najbardziej klasycznych, takich jak Quadri i Segni, aż do najbardziej minimalistycznych i geometrycznych, jak Bolli, Triangoli i Bande. Gres ArtCraft dostępny jest w trzech formatach 20x20cm, 21x18,2cm i 5,3x30 cm o dwóch rodzajach wykończenia naturalny/mat oraz półmat. Podstawowa kolorystyka utrzymana jest w bieli, beżu, brązie i szarym.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki po salonu, płytki na taras czy balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij