Menu

Kategorie

Kolekcja Stoncrete

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Stoncrete

Kolekcja Stoncrete łączy w sobie dwa różne punkty wyjścia, aby sprostać wymaganiom projektantów w różnych obszarach, zostały połączone kamień i beton, aby stworzyć bardzo oryginalną i umiejętnie połączoną mieszankę estetyczną i graficzną. Powstały styl jest zarówno delikatny, jak i mocny, co czyni go idealnym dla każdego, kto szuka subtelne rozwiązanie kamienia lub oryginalny efekt betonu. Stoncrete jest celowo umieszczany w wielu obszarach gustu, które obejmują zarówno kamień, jak i beton, aby sprostać różnym wymaganiom stylistycznym. To sprawia, że ​ jest to rozwiązanie, które można dostosować do szeroka gama kontekstów mieszkalnych i niemieszkalnych, a także zapewnienie pełnej ciągłości między wnętrzem i na zewnątrz. Kolekcja dostępna jest w formacie 60x120, 60x60 i 90x90cm o powierzchni antypoślizgowe R10 i klasie ścieralności IV. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza i wyjście z projektem na zewnątrz, na taras, werandę czy balkon. Dostępne kolory to Stoncrete CG, Stoncrete AG, Stoncrete G, Stoncrete DG, Stoncrete

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij