Menu

Kategorie

Kolekcja Tennessee APE

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tennessee APE

Tennessee jest gdzie rzemieślnicze płytki ceramiczne łączą się z najnowocześniejszymi technologiami produkcyjnymi. Ideą tej kolekcji jest zachowanie tradycyjnej delikatności w wyjątkowej płytce w zupełnie nowych formatach 5,2x16,1 i 13,8x13,8 oraz całej gamie kolorów. Zainspirowana miastem pochodzenia bluesa, Tennessee nadaje swoją nazwę kolekcji z harmonią i rytmem, która odzwierciedla nasze całkowite przywiązanie do prawdziwej istoty płytek ceramicznych: produktu małoformatowego, który odpowiada na swoje dekoracyjne powołanie. Jego wygląd w stylu shabby chic i wyblakły ton, z grą kolorów pomiędzy bielą, czernią, szarością, błękitem, zielenią i brązem, przypominają nam o niedoskonałym pięknie ręcznie wykonanego wykończenia, co czyni ten przedmiot naprawdę wyjątkowym i ekskluzywnym. Płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o  błyszczącym i satynowym wykończeniu, mogą znaleźć zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Dostępne kolory w Ape Łazienki: Tennessee White, Tennessee Grey, Tennessee Green, Tennessee Brown, Tennessee Blue i Tennessee Black.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij