Menu

Kategorie

Kolekcja Altea/Calpe

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Altea/Calpe

Kolekcja Altea/Calpe spogląda w przeszłość: materiał, który zmienia się w nowoczesne przestrzenie. Kolekcja produkowana na w białym podkładzie przeznaczona jest na ścianę, która nawiązuje do oryginalnej ceramiki wykonanej z gliny i pozwala na tworzenie wielu kompozycji i przestrzeni. Są to płytki typu cegiełka o lekkich przebarwieniach na krawędziach, które tworzą tzw. efekt postarzenia. Kolekcja cała jest podzielona na dwa wykończenia z jednej strony Altea o błyszczącej powierzchni i Calpe o matowym wykończeniu. Dostępna jest w pięciu kolorach: biały, brąz, krem, szary i delikatny błękit o wymiarze 7,5x30 cm. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Modele do wyboru: Altea White, Altea Ivort, Altea Taupe, Altea Grey, Altea Sky, Calpe White, Calpe Ivort, Calpe Taupe, Calpe Grey i Calpe Sky, 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij