Menu

Kategorie

Kolekcja Cement

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cement

Kolekcja Cement to płytki utrzymane w stylistyce beton w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od kolorów bieli, brązu, piaskowy i szary. Niewątpliwym atutem tej kolekcji są płytki typu dekory Cement Decor dla których bazę stanowią płytki jednobarwne Cement o kształcie kwadratu i heksagonalnym. Gresy z tej kolekcji oferowany  jest w dwóch formatach 20x20 cm i 15×17,3 cm i posiadają matową powierzchnie. Są płytkami o wysokiej klasie ścieralności, odpornymi na niskie temperatury i posiadają powierzchnie antypoślizgową R10. Dostępne kolory to: Cement Sand, Cement White, Cement Grey, Cement Brown, Cement Decor.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij