Menu

Kategorie

Kolekcja Katania

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Katania

Kolekcja Katania to płytki gresowe imitujące kamień czy marmur o matowej powierzchni i delikatnym użyleniu. Płytka Katania oferowana jest w dwóch formatach 59,7x59,7cm i 59,7x119,7 cm. Gra światła w połączeniu z ciekawą kolorystyką płytek, delikatnym użyleniu czyni te kafle gresowe bardzo eleganckimi i ponadczasowymi. Katania to płytki gresowe, mrozoodporne o bardzo wysokich parametrach technicznych, co pozwala na ich układanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach publicznych, np biura, sklepy, restauracje czy kawiarnie. Glazura Katania to uniwersalne płytki, które mogą wykorzystane jako płytki podłogowe czy ścienne. Płytki typu z kolekcji Katania w obu formatach dostępne są w kolorach EKatania Grey, Katania Dark Grey, Katania Beige i Katania White.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do wiatrołapu, płytki na balkon, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij