Menu

Kategorie

Kolekcja Country

Ilość: 45

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 45

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Country

kolekcja Country, wykończenie Cotto 

Kolekcja Country to tradycyjne małe płytki ścienne o błyszczącej powierzchni i wykończeniu typu cotto. Jest to jedna z modniejszych kolekcji glazury ściennej o bogatej gamie kolorystycznej. , lazurowe płytki utrzymane w barwach pastelowych od klasycznej bieli, szarości, zieleni po błękitny aż do czarnego. Producent oferuje też płytki dekoracyjne w stylu patchwork w kolorowych barwach z floralnymi i geometrycznymi wzorami. Kafle dostępne są w czterech rozmiarach 6,5x20, 6,5x40, 13,2x40 i 13,2x13,2 z kolekcji. Szeroka paleta kolorów i rozmiarów tej kolekcji umożliwiają zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu i to nie tylko na ścianach łazienki czy kuchni, ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Country pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych rozmiarach można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok własnym kształtem.  

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij