Menu

Kategorie

Kolekcja Persa

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Persa

Płytki Persa to gresowe kafle imitujące kamień o intensywnym białym użyleniu i matowym wykończeniu. Płytki gresowe kamieniopodobne Persa to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie oferowane w formatach 60x60cm, 75x75cm i 60x120cm. Jest to klasyczna kolekcja płytek o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Kafle imitujące kamień naturalny z tej kolekcji to płytki, które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w obiektach użytkowych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, czy płytki do salonu. Idealnie sprawuje się w połączeniu z naturalnymi materiałami jak drewno, len, szkło czy metal. Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Dostępne modele Persa Blanco, Persa Marfil, Persa Gris i Persa Marengo.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij