Menu

Kategorie

Kolekcja Reality

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Reality

Kolekcja małoformatowa o wymiarach 7,5x30cm, ale z ogromnym ozdobnym duchem. Projekt podkreśla efekty i szkliwa, które są klasycznie ceramiczne, ale z nowoczesnymi akcentami dzięki zaktualizowanym kolorom. Geometria i objętość nadają mu wyjątkową osobowość. Kolekcja z płytką typu metro, ale o niesamowitej objętości. Reality składa się z czterech części: jednej płaskiej, jednej o wklęsłej grubości geometrycznej środkowej, jednej wypukłej i jednej o podwójnej geometrii, podwajających słupki. Kafle stworzone specjalnie z myślą o połączeniu obu grubości z olśniewającym efektem. Ta kolekcja wyróżnia się niezwykle współczesną paletą kolorów i klasycznymi efektami ceramicznymi emalii na jej powierzchni. Są to klasyczne płytki które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne kolory w Ape Łazienki: Snow, Wind, Smoke, Sahara, Acqua, Palm, River, Night dla modeli Reality, Refraction i Spectrum. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij