Menu

Kategorie

Kolekcja Nature

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nature

Kolekcja Nature to seria płytek gresowych i sciennych imitujących naturalny kamień. Są to hiszpańskie płytki z oferty fabryki Baldocer. Płytki ścienne i podłogowe o satynowej powierzchni proponowane są w dwóch wersjach kolorystycznych, do nabycia są płytki szare i płytki jasno beżowe w odcieniu kości słoniowej. Płytki Nature to bardzo piękne płytki wiernie oddające wyjątkowość naturalnego kamienia. Proponowana kolekcja Nature produkowana w dwóch wersjach, jako płytka ścienna Nature Ash 40x120 i Nature Bone 40x120 i płytka gresowa w formacie 60x60 której paramettry pozwalają na jej wykorzystanie zarówno jako płytkę ścienna jak i podłogową. Płytki gresowe Nature są mrozoodporne i  możemy je układać na zewnątrz. Do kolekcji płytek ściennych bazowych Baldocer stworzył dekoracje ścienne View Nature bone 40x120 i View Nature Ash 40x120. Są to dekoracje o wypukłym trójwymiarowym wzorze oraz mozaiki 30x30. Płytka o bardzo klasycznym i naturalnym wzorze i kolorystyce, jest propozycją do aranżacji wnętrz mieszkalnych, jako płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do salonu.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łązienkowe, płytki kuchenne.

Płytki gresowe podłogowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki na balkon, płytki kuchenne, płytki łazienkowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij