Menu

Kategorie

Kolekcja Altea

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Altea

Altea to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach budzących wspomnienie Prowansji czy Lazurowego Wybrzeża. Kolorystyka utrzymana jest w modnych ziemnych barwach od klasycznej bieli, różu, szarości, zieleni po niebieski aż do czarnego. Sa to płytki o lekko nierównej błyszczącej glazurowanej powierzchni, która mieni się w sytuacji odbicia światła, sprawiając wrażenie jakby nierównej lekko falującej powierzchni. Szeroka paleta kolorystyczna, dekoracje i oferta płytek w trzech różnych formatach daje nam możliwość tworzenia ciekawych kombinacji, niepowtarzalnych aranżacji wnętrz.  Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, glazura ta może być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Altea pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek jednobarwnych z wzorzystymi można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. W ofercie producenta są małe kafle w trzech rozmiarach 7,5x15 i 10x10 cm z kolekcji: Altea White, Altea Dusty Pink, Altea Rosewood, Altea Matcha, Altea Pine Green, Altea Ash Blue, Altea Thistle Blue, Altea Smoke i Altea Black.

Zastosowanie - płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij