Menu

Kategorie

Kolekcja Velvet Wall

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Velvet Wall

Kolekcja Velvet to płytka ścienna imitująca beton hiszpańskiego pochodzenia produkowane na białym podkładzie z lekko nierówną przebarwioną powierzchnią. Płytki w nowoczesnej odsłonie kolorystycznej posiadają błyszczącą powierzchnie. Kolekcja w klasycznych kolorach od brązu przez kremu po szary, niebieski i zieleń. Velvet to model  klasyczny w kształcie cegiełki o rozmiarze 6x25cm i 7,5×30cm. Dodatkowo dostępne są tzw. wałki czy listy Round 1,2x30cm. Płytki ścienne z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń publicznych, hoteli czy biura. Dostępne kolory to: Velvet Vanilla, Velvet Tempest, Velvet Pigeon, Velvet Evergreen, Velvet Glacier i Velvet Wharf.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do hotelu, płytki do biura, płytki do restauracji.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij