Menu

Kategorie

Kolekcja Lavik

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Lavik

Zainspirowany rodzajem łupka typowego dla północnego wybrzeża Sognefjorden w Norwegii, Lavik jest prezentowany jako zwarty kamień o wyglądzie przypominającym cement, z drobnymi warstwami, które symulują realistyczny efekt 3D. Biorąc za punkt odniesienia tę skamieniałą skałę o foliowanej strukturze i wysokiej zawartości miki kwarcowej, chlorytu i serycytu, kolekcja Lavik obejmuje z jednej strony monochromatyczną podstawę, której paleta porusza się pomiędzy trzema odcieniami szarości (ciemny, szary i perłowy) wraz z odcieniem beżu (Almond), a z drugiej strony dekoracją typu blind, z reliefem, który odwzorowuje miękkie falowanie w ruchu i daje efekt pięknego ustawienia w poziomie. Oferowana jest w formatach 60x120cm, 59,1×119,1cm, 45×90cm, 32×62,5 cm i 30x30cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących kamień o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Lavik powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij