Menu

Kategorie

Kolekcja Clay

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clay

Kolekcja Clay 45x45 to klasyczne kafelki w stylu vintage zaprojektowane przez hiszpańskich projektantów, dzięki któremu na nowo projektanci odkryli piękno starych przedmiotów, jest to jeden z prekursorów promowania ceramiki retro. Kolekcja Clay to płytki retro w charakterystycznej kolorystyce i tradycyjnych wzorach. Płytki ceramiczne inspirowane tradycyjnym wzornictwem, wizualnie sprawiają wrażenie jakby lekko podniszczonych, zużytych. Kolorystyka design dają poczucie ciepła, przytulności babcinego domu z dziecinnych lat. Kafle postarzane idealne do wnętrz mieszkalnych zarówno jako płytki na podłogę jak i płytki na ścianę. Płytki Clay produkowane są w formacie 45x45cm mają matową gładką powierzchnie. Bedą stanowiły wyjątkowy element dekoracyjny. Producent proponuje łączyć te płytki z kaflami Fs Blossom, Fs Seal czy FS Checker.


 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytko do kuchni, płytki do łazienki, płytki do holu, płytki do korytarza, płytki dekoracyjne. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij