Menu

Kategorie

Kolekcja Yuri

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Yuri

Płytki z kolekcji Yuri to propozycja płytek gresowych dużego i średniego formatu imitujące beton. W tej kolekcji znajdziemy płytki bazowe Yuri w czterech naturalnych kolorach beżu, brązu, czarnym i szarym. Płytki o rustykalnym wyglądzie posiadają mocne przebarwienia, które mają podkreślić antyczny wygląd. Cała kolekcja jest dostępna w rozmiarach, 58.7x117.5 cm, 117,5x117,5 cm i 58,3x58,3cm i posiada matową powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Płytki gresowe posiadają powierzchnię antypoślizgową R10, co czyni ich idealnym produktem nie tylko do wewnątrz ale również na zewnątrz, iż są one mrozoodporne. Płytki imitująca beton łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak drzewo i len jak i również ze szkłem i metalem.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij