Menu

Kategorie

Płytki imitujące beton

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Płytki imitujące beton

Płytki imitujące beton - płytki do kuchni - płytki do łazienki

Obecnie producenci dopracowali metody imitacji danego materiału w takim stopniu, iż jest on trudny do rozróżnienia zarówno wzrokowo jak i w dotyku. Nie inaczej jest z płytkami imitującymi beton, które nie tylko wyglądają jak z prawdziwego betonu, ale też są podobne w strukturze co powoduje, że w dotyku są niemal nie do rozróżnienia. Producenci takich produktów jak płytki do kuchni czy płytki do łazienki tworzą tak dobre imitacje, iż ich praktyczne właściwości są w codziennym użytkowaniu jeszcze lepsze niż oryginalnego materiału. Dodanie odpowiednich domieszek sprawia, że płytki mają dużą twardość, odporność na ścieralność i inne czynniki zewnętrzne, nie chłoną wilgoci.

Płytki imitujące beton są produkowane w różnych odcieniach szarości, najczęściej na ich powierzchnia widać ślady zacierania pacą czy inne charakterystyczne dla oryginalnego betonu wzory. Są to najczęściej płytki do łazienki lub też płytki do kuchni, stosowane też często w przedpokojach, ale i niejednokrotnie jako posadzka w pokojach. Ostatnio płytki imitujące beton przeżywają prawdziwy boom swojej popularności, jako że bardzo dobrze komponują się z industrialnymi wnętrzami, które są obecnie bardzo modne.

Płytki imitujace beton - zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij