Menu

Kategorie

Kolekcja Brick Brooklyn

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Brick Brooklyn

Seria Brooklyn jest prawdziwym odzwierciedleniem tego industrialnego trendu, w którym eksponujemy elementy konstrukcyjne budynku, ceglane ściany, rury, instalację elektryczną, belki... aby dać odnowioną szansę siedlisku i zamieniamy Brick Brooklyn w niezbędny element, który wnosi urok odrodzenia. Brick Brooklyn pojawia się w obiektach  np. w kuchni, salonie, na tarasie, sypialni i szlachetnych części domu, a także restauracji i sklepów na całym świecie. Kolekcja Brick Brooklyn produkowana na gresowym podkładzie jest przez znaczona do stosowania na ściany lub elewację, oferowana w kolorach bieli, brązie i w rozmiarze 11×33,15 cm. Struktura i kolorystyka płytek imituje powierzchnię cegły, z delikatnymi nierównościami. Jest to cegiełka glazurowana o bardzo przyjaznej strukturze, nie jest chropowata czy szorstka z porami do których mógłby wnikać brud. Te cechy gwarantują łatwe utrzymanie, czystości bez konieczności zabezpieczania powierzchni dodatkowymi środkami impregnującymi. Są to płytki imitujące cegłę o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy skandynawskim.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij