Menu

Kategorie

zestawy podtynkowe geberit

Zestawy podtynkowe Geberit pozwalają na montaż urządzeń wodno-kanalizacyjnych wewnątrz ścian, co pozwala na zamontowanie podwieszanych sedesów, bidetów i umywalek. Rozwiązanie to zyskuje w ostatnich latach mocno na popularności, gdyż niewątpliwie podnosi walory estetyczne łazienki czy toalety. Wbrew pozorom pozwala także zaoszczędzić miejsce. Zestawy podtynkowe Geberit są spójnie skonstruowane, dzięki czemu są relatywnie niewielkich rozmiarów w porównaniu podobnymi rozwiązaniami jeszcze z przed kilku lat. W rezultacie - na przykład - podwieszany sedes zajmuje mniej miejsca niż montowany na podłodze. Ponadto zyskujemy przestrzeń po bokach sedesu, gdzie często w systemach montażu podłogowego znajdują się elementy przyłącza wodno-kanalizacyjnego. Przy montażu podwieszanych sanitariatów co umożliwiają zestawy podtynkowe Geberit zapewniamy sobie także większą łatwość w zachowaniu czystości w toalecie.

Zestawy podtynkowe Geberit są dość proste w montażu, i praktycznie każdy może dokonać tej czynności samodzielnie. Ewentualnie można poprosić o pomoc, jeżeli nie posiada się umiejętności murarskich, które są nieodzowne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów podtynkowych Geberit w naszym sklepie Ape Łazienki. Współpracujemy z firmą Geberit od lat i mamy rzeszę zadowolonych klientów z rozwiązań dostarczanych przez tą firmę. Oferujemy także fachową pomoc i doradztwo. Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij