Menu

Kategorie

Kolekcja Tribeca

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 22

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Tribeca

W formacie 15x90cm super slim desk lub 20x66 z opcją antypoślizgową, idealna na tereny zewnętrzne, ogrody z basenem, tarasy penthouse itp. Tribeca to drewno obrobione, żywe, o atrakcyjnym zużyciu, które wnosi autentyczny charakter, malowany w czterech wersjach, białym, wodnym, szarym lub miodowym i odzyskiwany, aby nadać ciepło różnym przestrzeniom nowoczesnej dzielnicy pełnej sklepów, galerii sztuki, miejskich mieszkań i restauracji, w których mogliśmy zobaczyć nasze drewno w najczystszy styl „recupero”. Kolekcja Tribeca to hiszpańskie płytki drewnopodobne imitujące naturalne deski z oferty Ape Łazienki. Kafle te mają uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki ścienne lub podłogowe do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz produkowane z gresu. Wyjątkowe jest matowe wykończenie, które reflektuje dodatkowo światło nadające ciepło, harmonię i bliskości natury. W połączeniu z klasycznymi płytkami są one idealnym produktem np. do łazienki, kuchni, salonu czy przedpokoju.Dostępne kolory to Tribeca Blanco, Tribeca Aqua, Tribeca Gris, Tribeca Miel, Tribeca Wall Blanco, Tribeca Wall Miel, Tribeca Wall Gris, Tribeca Wall Aqua, Tribeca Spiga Miel, Tribeca Spiga Blanco, Tribeca Spiga Gris, Tribeca Spiga Aqua, Tribeca Spiga Mix i Tribeca Wall Mix.


Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij