Menu

Kategorie

Kolekcja Ocean

Ilość: 121

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 121

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 4 5 Następna Ostatnia

Kolekcja Ocean

Kolekcja Ocean to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę Ribesalbes. Są to płytki o błyszczącym i matowym wykończeniu z gładką powierzchnią. Kolorystyka kolekcji jest bardzo bogata od klasycznych barw jak biały, kremowy, szary i czarny poprzez niebieski i zielony znajdziemy wszystkie kolory. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Kolekcja poszerzona jest o płytki zwanymi Decor posiadające wzory geometryczne na powierzchni kafli bazowych, jak i również wielobarwne płytki wzorzyste z kolorowymi trójkątami tworzących wzór. Możemy je również stosować w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując kafle jako element aranżacji nadający ścianą ciekawy nietypowy wygląd układając wzór lub poprzez mieszanie kolorami. Produkowana są w formatach prostokątnym tzw. cegiełki 7,5x15cm i 7,5x30cm i listwy ozdobne też zwane wałkami Moldura Ocean 5x30cm, Listelo Ocean 2,5x30cm, Trim Ocean 1,5x30cm i Round Ocean 1,2x30cm. Dostępne kolory to: Ocean White, Ocean Ivory, Ocean Light Grey, Ocean Mink, Ocean Petal Pink, Ocean Green, Ocean Sky Blue, Ocean Blue Navy, Ocean Dark Grey, Ocean Black, Ocean Decor, Ocean Decor White & Black Mix, Ocean Decor Triangle Mix, Ocean Decor Star Mix i Ocean Decor Wood Mix.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij