Menu

Kategorie

Kolekcja Betilo

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Betilo

Kolekcja Betilo to płytki gresowe utrzymane w stylistyce imitującej naturalny kamień w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od odcieni koloru brązu, piasku i szarości a kończywszy na ciemnych antracycie. Całość oferowana jest o rektyfikowanych krawędziach oznaczone Betilo-R. Ponadto zaprojektowano płytki dekoracyjne Mosaic oraz Onfalo Mosaic tzw. mozaika. Gresy z tej kolekcji oferowane są w formatach 120x120, 60x120 i 80x80 cm. Są płytkami o wysokiej klasie ścieralności, odpornymi na niskie temperatury. Płytki z tej kolekcji posiadają atesty na antypoślizgowość R9. Dostępne modele to Betilo-R Grey, Betilo-R Sand, Betilo-R Taupe i Betilo-R Dark.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij