Menu

Kategorie

Kolekcja Wonder

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Wonder

Kolekcja Wonder to płytki ścienne produkowane na czerwonym podkładzie i gresowe o błyszczącej i matowej powierzchni. Kolekcja oferowane jest w dwóch wersjach o gładkiej i strukturalnej powierzchni. Kolekcja Wonder oferowana jest w trzech kolorach: Blanco-biały, Beige- beż i Gris-szarym. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Dostępne formaty dla płytek ściennych to 25x75 cm. Ponadto znajdziemy w kolekcji płytki gresowe o wymiarze 80x80 cm, które możemy stosować na podłodze lub ścianie w każdym pomieszczeniu. Jest to idealny produkt dla wszystkich tych, którzy cenią sobie jednolitość.  

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij