Menu

Kategorie

Kolekcja All White

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja All White

Kolekcja All White z oferty Ape Łazienki to płytki ściennych średniego formatu 30x60cm i 30x90 cm. All White to płytki typu monokolor w klasycznym kolorze bieli o matowym i błyszczącym wykończeniu w zależności od stylu i miejsca zastosowanie dobierz idealną powierzchnię. Są to klasyczne płytki pasujące do każdego stylu czy rustykalny, shabby chic, nowoczesny lub klasyczny. Kafle te to idealna propozycja płytek ściennych do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Do tego typu kafli pasują wszystkie modele płytek szczególnie idealnie płytki imitujące drewno Step jako panel ścienny lub deski gresowe Oregon czy Triana.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij