Menu

Kategorie

Kolekcja Tyler XL

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tyler XL

Kolekcja Tyler XL to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o matowej powierzchni. Tyler XL to kolekcją płytek ściennych strukturalnych imitujących łupek. Dostępny format Tyler XL to 40x120 cm o rektyfikowanych krawędziach. Oferowane są dwa kolory Tyler XL Blanco i Tyler XL Gris, jako uzupełnienie sugeruje się stosowanie Neutral Blanco lub płytki drewnopodobne Discover lub Hardwood. Płytka o charakterze imitująca kamień posiada uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu. Czy do stylu rustykalnego, shabby chic, nowoczesnegom lub klasycznyego Tyler XL znajdzie swoje miejsce. Kafla ta to idealna propozycja jako element aranżacji do kuchni, przy kafejce, na kominku czy w salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij