Menu

Kategorie

Kolekcja Treverktech

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverktech

Kolekcja Treverktech czerpie inspirację z dębowych desek poddanych obróbce, a następnie stopniowo impregnowanych naturalnymi olejami, charakteryzujących się bardzo jednolitą grafiką w zabarwieniu. Cztery neutralne odcienie w formacie 20x120 cm, dla kolekcji o silnym, technicznym charakterze, idealnej do współczesnego designu, który charakteryzuje się skromną elegancją zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Dostępne kolory to Treverktech Beige, Treverktech Brown, Treverktech Grey i Treverktech White.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij