Menu

Kategorie

Kolekcja Borgia

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Borgia

Kolekcja Borgia to płytki imitujące kamień naturalny o matowej powierzchni i smugach imitująca naturalne użylenie. Jest to kolekcja płytek gresowych, mrozodporychy i posiadających rektyfikowane krawędzie. Płytki gresowe oferowane są w wielu formatach 60x60cm i 60x120cm. Jest to klasyczna kolekcja płytek o ponadczasowym i uniwersalnym designie. Kafle imitujące kamień naturalny z tej kolekcji to płytki, które można wykorzystać w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, jak i w obiektach użytkowych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, czy płytki do salonu. Połącz styl klasycznej skały z nowoczesnym ornamentem. Dzięki kolekcji Borgia wprowadzisz do wnętrz ponadczasową estetykę. Inspiracją do stworzenia kolekcji był szlachetny marmur, który od stuleci pozostaje synonimem dobrego smaku. Jeżeli szukasz model płytek nierektyfikowanych to w tej kolekcji dostępny jest format 60,8x60,8cm również o matowej powierzchni.  

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij