Menu

Kategorie

Kolekcja Travertine & Emperador

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Travertine & Emperador

Klasyczna propozycja mozaik wykonanych z kamienia typu Travertine i Emperador stanowi kwintesencje piękna tradycyjnych wnętrz. Kolekcja Travertine + Emperador jest tego przykładem.

Niewątpliwie receptą na uzyskanie pięknego, ponadczasowego i eleganckiego wnętrza jest zastosowanie w aranżacji mieszkania jak i pomieszczeń publicznych, hoteli, restauracji naturalnego kamienia i marmur. Zastosowanie tych naturalnych okładzin na ścianie jak i podłodze pozwala na uzyskanie wnętrza eleganckiego, ponadczasowego i z klasą. Wie o tym lider w produkcji dekoracji, mozaik i elementów wykończeniowych firma Dunin. W ich ofercie znajdziemy liczne propozycje płytek kamiennych, dekoracji i mozaik do produkcji których wykorzystano kamień naturalny i marmur.

Jedną z takich serii jest właśnie kolekcja mozaik Travertine & Emperador. Dekoracje z tej kolekcji produkowane są z kamienia naturalnego trawertynu i marmuru typu emperador. To bardzo piękne mozaiki z naturalnego kamień w różnych odcieniach brązu, beżu i w kolorze piaskowym. Tak ciekawą kolorystyka i strukturę kamienia mogła stworzyć tylko natura przez tysiące lat procesów geologicznych i właśnie to doceniono tworząc tak bogatą kolekcje dekoracji i mozaik. Widoczna struktura kamienia i zróżnicowanie nadaje mozaikom wyjątkowy, naturalny i niepowtarzalny wygląd. Szeroka gama mozaik, rozmiarów i kształtów jest atutem kolekcji, pozwala to na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach klasycznych, we wnętrzach industrialnych i retro. Surowość kamienia w tym przypadku nie ogranicza jego zastosowania tylko do wnętrz minimalistycznych czy wielkich eleganckich przestrzeni. W ofercie znajdziemy mozaiki składające się z heksagonów, małych kwadratów, prostokątów oraz elementów okrągłych tworzących ciekawe mozaiki Emperador Dot. Bardzo interesująca propozycją są mozaiki podłogowe które tworzą małe płytki oktagonalne z trawertynu ułożone na siatce wypełnione kostkami z kamienia emperador, tworząc piękna klasyczna podłogę.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji mozaik z tej kolekcji naturalnego kamienia, poszerza się zakres ich użytkowania nabierają one cech uniwersalności. Są to mozaiki podłogowe i ścienne, możemy je położyć wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz.Ich trwałość, mrozoodporność, twardość pozwala na ich wykorzystanie również do aranżacji ogrodów, tarasów, balkonów.

 Jest to idealna propozycja elementu dekoracyjnego łączonego z drewnem, marmurem, jak i z klasycznymi białymi płytkami.
Zastosowanie:
ściany, podłogi, ogrody
polecane jako elementy wykończenia wnętrz np.dekory, wnęki, obudowy wanien, wnętrza kabin prysznicowych
zalecane do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów itp.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij