Menu

Kategorie

Kolekcja Revival

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Revival

Revival to nowe odkrycie drewna dębowego jest to kolekcja, która honoruje istotę naturalny materiał i wyraża piękno autentyczności i wyjątkowości. Drewno nosi ślad własnego życia: każdy kawałek jest inny i nie da się go powielić. Revival wyróżnia się naturalnością produktu i realistycznym wyglądem: obróbką materiału szanuje samoistną wartość drewna i celebruje jego potencjał. Powierzchnia jest nierówna, o szorstkiej fakturze i nieregularnym usłojeniu, co nadaje jej wyrafinowanego, elegancki wygląd. Wyjątkowe, mocne i wyraziste usłojenie oraz gama naturalnie pięknych kolorów odzwierciedlają wybór doskonale niedoskonałego drewna. Trzy odcienie kolorystyczne: delikatny, miękki migdał Almond, elegancki, wykwintny Biondo oraz wyrafinowany, wyrafinowane Cuoio. Kolory wybrane spośród rzeczywistych odcieni jakie wykazuje drewno dębu w naturze, podkreślając surowość kolekcji. Podobnie jak kolory, format deski 20x120 cm i 26,5x160 cm podkreślają autentyczny charakter Revival. Te warianty są połączona z opcją Chevron, charakteryzującą się prostymi krawędziami z doskonałym cięciem pod kątem 90 stopni aby odtworzyć niepowtarzalny wygląd ciętych bali. Całość oferowana jest antypoślizgowej powierzchni R10 jednak deski zewnętrzne o grubości 20mm posiadają cechę R11. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij