Menu

Kategorie

Kolekcja Aria

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Aria

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Aria dostępne z oferty hiszpańskiej fabryki Fabresa to modne błyszczące kafle. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki o rozmiarze 10x30cm. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i błyszczącej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach retro czy country. Płytki Aria pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Kolorystyka utrzymana jest w naturalnych kolorach ziemi: odcieniach zieleni, kremu i różu aż po brązu i czarny. Dostępne kafle to: Aria White, Aria Ice, Aria Cream, Aria Pink, Aria Green, Aria Blue, Aria Marengo, Aria Brown, Aria Dark Brown i Aria Black. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij