Menu

Kategorie

Parawany nawannowe/kabino-wanny

Ilość: 52

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 52

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Parawany nawannowe/kabino-wanny

Parawany nawannowe

Funkcjonalne parawany nawannowe to rozwiązanie stanowiące kompromis pomiędzy posiadaniem kabiny prysznicowej, a wanny wolnostojącej. To praktyczne połączenie zalet, jakie posiadają wyżej wymienione elementy wyposażenia łazienek. Nowoczesne parawany nawannowe to rozwiązanie dedykowane właścicielom pomieszczeń, w których brakuje powierzchni do wstawienia osobno wanny i kabiny prysznicowej. Efektownie wyglądające kabiny nawannowe, mogą być montowane na wannach asymetrycznych, prostokątnych i półokrągłych. To konstrukcje wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości.

Parawany nawannowe – praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie
 

Efektownie wyglądające kabiny nawannowe nie wymagają czasochłonnej i skomplikowanej instalacji. To rozwiązanie, które zapobiega wydostawaniu się wody na zewnątrz w trakcie brania prysznica. W ofercie znanych i cenionych producentów ,dostępne są parawany nawannowe w różnych wymiarach, w wersji jedno, dwu lub 3 skrzydłowej. To produkty wykonane z bezpiecznego w użyciu szkła hartowanego o grubości od 4 mm. Te praktyczne wyroby są wyposażone w zawiasy o zakresie regulacji od 180 do 360 stopni, dzięki czemu można dopasować daną konstrukcję do metrażu i specyfiki każdego pomieszczenia, bez względu na jego wady konstrukcyjne czy pozostałe elementy wyposażenia.

Jakie zalety mają parawany na wannę?
 

Elegancka ceramika łazienkowa w postaci nowoczesnych kabin nawannowych, to rozwiązanie dedykowane, zarówno właścicielom małych mieszkań, jak i domów. Dobrej jakości parawany na wannę prezentują się bardzo estetycznie. Zastosowanie do ich produkcji szkła przejrzystego sprawia, że wyroby te można dostosować do stylistyki każdego pomieszczenia. Ich odpowiednia wysokość eliminuje problem zalewania ścian i innych elementów wyposażenia, znajdujących się niedaleko wanny z parawanem. Odpowiednio dobrane kabiny nawannowe, idealnie spełnią swoje zadanie. To produkty, które można z łatwością zdemontować, gdy zachodzi taka potrzeba. Wyroby te są idealnie dopasowane, dzięki czemu perfekcyjnie przylegają do powierzchni ściany, wykluczając ryzyko wydostawania się wody w trakcie zażywania kąpieli.

Markowe parawany na wannę – dopasowane do potrzeb wymagających klientów!

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij