Menu

Kategorie

Kolekcja Estello

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Estello

Kolekcja Estello to płytki gresowe imitujące kamień o matowej powierzchni i delikatnym użyleniu. Płytka Estello oferowana jest w dwóch formatach 59,7x59,7cm i 59,7x119,7 cm. Gra światła w połączeniu z ciekawą kolorystyką płytek, delikatną szarością czyni te kafle gresowe bardzo eleganckimi i ponadczasowymi. Estello to płytki gresowe, mrozoodporne o bardzo wysokich parametrach technicznych, płytki te posiadają wysoką klasę ścieralności PEI 4, co pozwala na ich układanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach publicznych, np biura, sklepy, restauracje czy kawiarnie. Glazura Estello to uniwersalne płytki, które mogą wykorzystane jako płytki podłogowe, płytki ścienne czy płytki na taras, płytki na elewację. Płytki typu z kolekcji Estello w obu formatach dostępne są w kolorach Estello Silver, Estello Verde i Estello Antracite.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do wiatrołapu, płytki na balkon, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij