Menu

Kategorie

Kolekcja Barnet

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 19

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Barnet

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu Ape Łazienki, są to płytki w stylu angielskim z kolekcja Barnet. Bardzo ciekawe kafle stylizowane na ceramikę podłogową w stylu angielskim z przełomu wieków XiX i XX.

 Kolekcja ta składa się z płytek bazowych podłogowych o jednolitej kolorystyce, płytek wzorzystych i wykończeń typu bordery i narożniki. Całość utrzymana jest w stylu vintage.Tak kompleksowo stworzona kolekcja daje możliwość zaprojektowania naprawdę ciekawego wnętrza.

Ciekawa klasyczna kolorystyka, gdzie dominuje brąz, czerń, biel i kolor cotto oraz geometryczne wzory tworzące ciekawe wzory. Płytki dzielone są na mniejsze kwadraty, płytki imitacje heksagonów z kostkami wypełniającymi miejsce ścięcia narożnika płytki np. Carron Blanco czy Carron Terra 

Ciekawą propozycja są niewątpliwie płytki wizualnie sprawiające wrażenie kunsztownych mozaik z ciekawym układem i łączeniem kolorów, np Dorset Marron, Halton Marron, Harrow Grafito czy Harrow Grafito

Serię Barnet tworzą płytki w formatach 31,6x31,6, płytki narozne 15,8x15,8 i płytki bordery 15,8x31,6. Płytki bazowe są jednobarwne delikatnie cieniowane w kolorach białym, szarym, czarnym, jasnym brązowym, brązowym i w odcieniu ochry, należy płytki Barnet Natural mają delikatnie różne odcienie w ramach jednego opakowania, dla bardziej naturalnego efektu.

 Płytki podstawowe Barnet 31,6x31,6 proponowane są również jako baza do płytek typu patchwork z kolekcji World Park. Jest to kolekcja o uniwersalnym charakterze, może być wykorzystana jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Znajdzie swoje miejsce w praktycznie każdym pomieszczeniu mieszkalnym, w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience czy kuchni.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij