Menu

Kategorie

Kolekcja Maryland

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Maryland

Płytki Maryland to jedna z propozycji płytek podłogowych hiszpańskiej fabryki Baldocer. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących drewno dostępne w kształcie prostokątnym jako deska w trzech formatach 20x114cm, 20x120cm i 29,5x120cm. Kafle imitujące deskę o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te hiszpańskie płytki proponowane są jako płytki ścienne lub podłogowe, produkowane na podkładzie gresowym posiadają klasę ścieralności III i IV i antypoślizgową powierzchnie R11 i R10. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Maryland powodują że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory to Maryland Gris, Maryland Haya, Maryland Natural, Maryland Nogal i Maryland Castano.

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij