Menu

Kategorie

Kolekcja Magallanes

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Magallanes

Nasz marmur Magallanes zaprasza do odkrywania, do podróży przez naturalne raje i odkrywania unikalnych znalezisk. Wyprawa w poszukiwaniu pojedynczych kamieni, takich jak Patagonia i Labradoryt, dwa minerały, które wyróżniają się niezwykłą mieszanką kształtów i kolorów. Dwa kamienie ze spektakularną grafiką, które razem sprawiają, że Magallanes to ekskluzywny i inny marmur. Dzięki niezwykłym i intensywnym zestawieniom kolorystycznym oraz odporności materiału, ten kamień naturalny znalazł zastosowanie w luksusowych aplikacjach. Formy charakterystyczne dla tego gresu to 120x280cm, 60x120cm i 90x90cm o wykończeniu polerowanym. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij