Menu

Kategorie

Kolekcja Verbier

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Verbier

Peronda czerpie inspirację z najsłynniejszych ośrodków narciarskich na świecie dzięki swoim kolekcjom imitującym drewno. W tym przypadku jest to rysunek drewna dębowego, który prezentuje uderzającą dynamikę. Biel w tych listwach kontrastuje z obszarami o większej intensywności kolorów, tworząc przypadkowe odcienie, które nadają każdej płytce niezrównaną naturalność. Miejsca, w których widoczne są koncentryczne sęki, są obecne w odpowiedniej ilości, aby nadać tej kolekcji estetycznego balansu. Verbier nadaje się do wszystkich rodzajów projektów dzięki szerokiej gamie kolorów z 7 różnymi kolorami, a także właściwościom technicznym. Kolekcja jest jedwabista w dotyku, a jej właściwości antypoślizgowe sprawiają, że jest to produkt, który można stosować w dowolnym miejscu w dowolnym projekcie, zarówno w pomieszczeniach suchych, jak i mokrych, wewnątrz lub na zewnątrz. Jest to nowa kolekcja wykonana w technologii ALL IN ONE. Ta kolekcja współgra z odpowiednimi płytkami ściennymi Verbier, zaproponowanymi z laminowanym reliefem w formacie 33x100, w kolorach Taupe i Honey. Pozwala to na tworzenie obszarów o ciepłej, harmonijnej i zaokrąglonej atmosferze. Płytki gresowe dostępne są  w pomiarze 19,5x121,5cm. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na kominek, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na werandę, płytki do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij