Menu

Kategorie

Kolekcja Hex Nouveau.

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hex Nouveau.

Kolekcja Hex Nouveau to płytki gresowe utrzymane w odcieniach koloru zielonego i niebieskiego utrzymanych w stylu retro. Na kolekcję tą składają się dwa rodzaje kafle gresowe Hex Nouveau Green i Hex Nouveau Blue. Są to płytki matowe produkowane w formacie 26,5x51. Płytki te wizualnie przypominają mozaikę z płytek w kształcie heksagonów. Bardzo modne kolorystyka oraz elementy roślinne i kwiatowe powodują że jest to seria płytek odpowiadających na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Hex Nouveau to kafle o uniwersalnym, bardzo szerokim zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, czy płytki na podłogę. Są to płytki mrozoodporne które możemy wykorzystać jako płytki elewacyjne, płytki na balkon, czy taras. Modny wzór, ciekawa kolorystyka, szerokie zastosowanie tworzy idealne połączenie dla płytek które możemy stosować jako modny element aranżacji pomieszczeń mieszkalnych typu kuchnie, łazienka, salon jak i obiektów publicznych typu restauracje, kawiarnie, biura. Płytki z tej kolekcji mają klasę ścieralności PEI3.

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe,płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne, płytki balkonowe, płytki tarasowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij