Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

wanny besco

W ofercie naszego sklepu Ape Łazienki mamy wanny Besco w wielu wariantach: wolnostojące, prostokątne, asymetryczne, narożne symteryczne i inne. W tym miejscu podamy kilka dodatkowych informacji na temat tych rodzajów wanien.

Wanny wolnostojące: przez wiele lat były synonimem luksusu dostępnego dla nielicznych. Są to wanny kojarzące się z ekskluzywnością. Pomieszczenie w którym chcemy ustawić wannę wolnostojącą musi odznaczać się odpowiednimi parametrami wielkości użytkowej, są to wanny stworzone z myślą o dużych łazienkach. W ostatnich latach można zaobserwować prawdziwy boom na wanny Besco wolnostojące, które cechują się niezwykła funkcjonalnością i elegancją.

Wanny prostokątne: czyli klasyka i prostota. Najpowszechniejsze i najpopularniejszy wybór. Wanny te doskonale pasują gabarytowo do każdej wielkości pomieszczenia. Są też funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości. Najczęściej wykonane są z akrylu i kompozytów sanitarnych. Oczywiście wanny Besco to szeroki wachlarz wyboru wanien prostokątnych.

Wanny asymetryczne: są hitem w łazienkach o małej powierzchni użytkowej, którą pozwalają wykorzystać do maksimum. Najpopularniejsze są asymetryczne wanny narożne. Najczęściej są tworzone z akrylu sanitarnego lub kompozytów mineralnych. U renomowanych producentów posiadają wieloletnią gwarancję. Oczywiście wanny Besco należą do tej grupy.

Wanny narożne asymetryczne. Była już o nich mowa w poprzednim akapicie. Pasują zarówno do łazienek klasycznych jak i do designerskich łazienek. Bardzo często mają specjalne, wyprofilowane nagłówki zapewniające komfort podczas kąpieli. Oczywiście wanny Besco to najwyższa klasa wanien narożnych asymetrycznych.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij