Menu

Kategorie

wanny besco

W ofercie naszego sklepu Ape Łazienki mamy wanny Besco w wielu wariantach: wolnostojące, prostokątne, asymetryczne, narożne symteryczne i inne. W tym miejscu podamy kilka dodatkowych informacji na temat tych rodzajów wanien.

Wanny wolnostojące: przez wiele lat były synonimem luksusu dostępnego dla nielicznych. Są to wanny kojarzące się z ekskluzywnością. Pomieszczenie w którym chcemy ustawić wannę wolnostojącą musi odznaczać się odpowiednimi parametrami wielkości użytkowej, są to wanny stworzone z myślą o dużych łazienkach. W ostatnich latach można zaobserwować prawdziwy boom na wanny Besco wolnostojące, które cechują się niezwykła funkcjonalnością i elegancją.

Wanny prostokątne: czyli klasyka i prostota. Najpowszechniejsze i najpopularniejszy wybór. Wanny te doskonale pasują gabarytowo do każdej wielkości pomieszczenia. Są też funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości. Najczęściej wykonane są z akrylu i kompozytów sanitarnych. Oczywiście wanny Besco to szeroki wachlarz wyboru wanien prostokątnych.

Wanny asymetryczne: są hitem w łazienkach o małej powierzchni użytkowej, którą pozwalają wykorzystać do maksimum. Najpopularniejsze są asymetryczne wanny narożne. Najczęściej są tworzone z akrylu sanitarnego lub kompozytów mineralnych. U renomowanych producentów posiadają wieloletnią gwarancję. Oczywiście wanny Besco należą do tej grupy.

Wanny narożne asymetryczne. Była już o nich mowa w poprzednim akapicie. Pasują zarówno do łazienek klasycznych jak i do designerskich łazienek. Bardzo często mają specjalne, wyprofilowane nagłówki zapewniające komfort podczas kąpieli. Oczywiście wanny Besco to najwyższa klasa wanien narożnych asymetrycznych.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij