Menu

Kategorie

Kolekcja Bestone

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bestone

Kolekcja Bestone to płytki gresowe i ścienne imitująca beton dostępna w czterech formatach od 29,7x59,7cm, 59,7x59,7cm, 79,7x79,7cm po 59,7x119,7cm w trzech modnych odsłonach kolorystycznych. To kafle produkowane na podkładzie gresowym o matowej powierzchni i tzw. Lappato, oba modele możemy stosować na ścianach i podłodze zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Kolekcja poszerzona jest o cokoły o wymiarze 8x59,7cm i stopnice nacinane w dwóch formatach 29,7x59,7cm i 29,7x119,7 cm dostępne pod zamówienie. Płytki Bestone pięknie komponują się w połączeniu z naturalnymi materiałami jak drewno, len czy kamień. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są rektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz. Dostępne są trzy kolory: Bestone White, Bestone Grey i Bestone Dark Grey.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij