Menu

Kategorie

Kolekcja Teide XL

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Teide XL

Kolekcja Teide XL to płytki ścienna produkowane na czerwonym podkładzie o błyszczącej powierzchni. Kolekcja Teide XL cechuje się podzieloną powierzchnią na 24 pól typu cegiełka o nierównej trójwymiarowej powierzchni. Są to płytki dekoracyjne w stylu Patchwork, które posiadają podzieloną powierzchnię przy czym każde pole jest zdobione innym wzorem geometrycznym czy strukturalnym. Trójwymiarowy efekt płytki osiągnięto za pomocą frezowania krawędzi lub rogów, jest to wykonane na przemian i dodaje nam to dodatkowej dynamiki i przestrzeni. Cała kolekcja Teide XL oferowana jest w trzech kolorach białym, brązowym i szarym o wymiarze 25x75 cm. Są to płytki o bardzo nowoczesnym charakterze, jednocześnie bardzo uniwersalnej stylistyce, które znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy. Jako uzupełnienie tej kolekcji sugeruje się płytki Atlas.


Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij