Menu

Kategorie

Kolekcja Ozone

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 20

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ozone

Ozone 60x60.Kremowa płytka gresowa imitująca kamień naturalny.

Kolekcja Ozone to piękne ponadczasowe hiszpańskie płytki gresowe imitujące kamień naturalny z fabryki Baldocer, a oferowanych przez firmę Ape Łazienki. Inspiracja dla stworzenie płytek o takim wzorze były kamienie wapienne. Na serię Ozone składają się płytki gresowe i płytki ścienne na białym podkładzie. Płytki te produkowane są w formatach 30x90, 30x60 i 60x60. Jest to gama produktów o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, płytki z tej kolekcji możemy użyć jako płytki ścienne (formaty 30x90, 30x60), płytki podłogowe, płytki na taras, czy jako płytki elewacyjne. Duża rozpiętość formatów płytek, rektyfikowane krawędzie, i ponadczasowa kolorystyka czyni tą kolekcję godną polecenia do każdego wnętrza, zarówno retro, jak i do aranżacji wnętrz bardziej nowoczesnych, minimalistycznych. Uzupełnieniem kolekcji płytek bazowych są płytki dekoracyjne z motywami tak zwanego patchworku, mozaiki, cegły i tłoczonych paseczków których kształt jest lekko wypukły i widoczny. Są to dekoracje Ozone Krabi Mix 60x60, Mosaico Antique 30x90, Ozone Slot 30x90, Ozone Tegel Menhir 30x90 i Ozone Pompeya 30x90. Zastosowanie kolekcji Ozone jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Płytki gresowe z tej kolekcji cechują się powierzchnią antypoślizgową R9 i posiadają klasę ścieralności PEI III i IV są mrozoodporne i rektyfikowane.  Mogą być układane w każdym wnętrzu na podłodze, na ścianie, jak i na zewnątrz budynku jako płytki tarasowe, balkonowe czy płytki elewacyjne.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij