Menu

Kategorie

Kolekcja Picket

Ilość: 39

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 39

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Picket

Kolekcja Picket to płytka ścienna kształtem przypominająca spłaszczony sześciokąt o wymiarach 10x30 cm w modnych odsłonach kolorystycznych. Płytki z kolekcji Picket są poszerzone o model Beveled z kształtem spłaszczonego sześciokąta posiadający jednak fazowane krawędzie. Co nadaje płytką dodatkowy trójwymiarowy wygłąd a pomieszczenie dozna dodatkowej przestrzeni i głębokości. Fazowanie krawędzi dodaje jeszcze efekty załamania światła i nadają powierzchni dynamikę. Utrzymane są w bardzo bogatej kolorystyce od klasycznych barw biały, kremowy, szary czy czarny znajdziemy również mocne kolory jak żółty, fioletowy, czerwony, niebieski i zielony. To kafle produkowane na podkładzie białym o matowej i błyszczącej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Picket pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij