Menu

Kategorie

Kolekcja Calacatta Slow

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calacatta Slow

Slow Life to filozofia życia polegająca na zwalnianiu tempa, aby żyć chwilą obecną i w pełni (i świadomie) ciesz się teraźniejszością. Zwolnienie tempa, aby dać czas na przyjemne zajęcia, które nas uszczęśliwiają, aby wprowadzić naturę do naszego domu. Filozofia slow, która inspiruje naszą nową kolekcję, dotarła również do wystroju wnętrz i zmaterializowała się w otwartych i połączonych przestrzeniach, które pozwalają na interakcję z rodziną i gośćmi. Kolekcja Slow to kolory z natury z chromatyczną propozycją, która zbliża nas do niej. Kolekcja składa się z niezwykle pięknego marmuru ceramicznego Calacatta i kamienia półszlachetnego, takiego jak Onyks. Całość dopełnia dekoracja z motywami roślinnymi, która przenosi nas do natury. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 120x260, 120x120, 40x120, 60x120, 90x90, 60x60, 13,9X16 i 7,5X30 cm o wykończeniu matowym lub polerowanym. Są to płytki o klasycznym charakterze, jednocześnie mają uniwersalne zastosowanie w każdym wnętrzu utrzymanym stylu rustykalnym, shabby chic, nowoczesnym czy klasycznym. Kafle te to idealna propozycja płytki ściennej i podłogowe do kuchni, łazienki czy salonu do każdego domu, do pomieszczeń publicznych takich jak restauracje, hotele czy sklepy.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij