Menu

Kategorie

Kolekcja Elburg

Ilość: 33

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 33

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Elburg

Kolekcja Elburg z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki na podkładzie gresowym imitująca beton i kamień naturalny. Są to płytki gresowe uniwersalne podłogowe - ścienne o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Elburg składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Ribe bardziej dekoracyjnych  sprawiające wrażenie że zanurzono kawałki kamienia na powierzchni jak i płytek Mozaiki w kształcie heksagonalnym. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych szarych, grafitowych i beżowych. Kolekcja bogata w formy i wymiary od kwadratów poprzez prostokąty do nierównych forma, znajdziemy wymiary 29,3X59,3 cm, 59,3X59,3 cm30X60 cm, 60X60 cm i 60X120 cm. Dostępne płytki w składzie kolekcji: Elburg Antracita, Elburg Beige, Elburg Gris, Ribe Antracita, Ribe Beige, Ribe Gris, Zancle Mosaic Antracita, Zancle Mosaic Gris i Zancle Mosaic Beige.


Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij