Menu

Kategorie

Kolekcja Ottawa

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ottawa

Kolekcja Ottawa staje się idealna dla tych, którzy lubią otwarte przestrzenie i nowoczesny wystrój. Płytki imitujące cement dostępne są pełnej gamie odcieni szarości. Ottawa w czterech kolorach od bieli i odcieni szarości dostępna w praktycznych formatach 80x80, 60x60, 45x45, 59x59 i 30x60cm. Cała kolekcja posiada nierektyfikowane krawędzie i antypoślizgową powierzchnie R9, poszczególnie modele są rektyfikowane i posiadają antypoślizgowość R11. Kafle Ottawa są mrozoodporne i świetnie się sprawują wewnątrz jak i na zewnątrz. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych jak i industrial. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Ottawa to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. Dodatkowym atutem w tej kolekcji są wykończenia m.in. stopnicy i stopnicy narożne z zaokrąglonym bokiem dostępne w poszczególnych rozmiarach od 30x80, 30x60, 30x45 po 29x59 cm, skontaktuj się z nami pod indywidualne zamówienie. Oferujemy modele: Ottawa Topo, Ottawa Gris, Ottawa Blanco i Ottawa Titan. 

 Zastosowanie płytki gresowe: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij