Menu

Kategorie

Kolekcja Heritage Ric

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 25

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Heritage Ric

Kolekcja Heritage to płytki o wyglądzie starego kamienia, które na nowo definiują pojęcie romantycznego mieszkania z nieregularnymi powierzchniami, ukształtowanymi krawędziami i antycznymi kolorami, które przywodzą na myśl wysoki kunszt i upływ czasu. Starożytne kamienie jak z prowansalskiego zamku otaczają czarującą atmosferę, otuloną miękkim ciepłem i magią światła. Heritage stworzą środowisko, które wydają się skrywać ukryte skarby, witają cię, przebłyski jak obrazy z czasu, między przeszłością a teraźniejszością. Aby stworzyć całą mistyczną atmosferę zaprojektowano wzorzyste płytki o geometrycznych wzorach. Heritage oferowana jest w wielu formatach 50x100cm, 50x50cm, 33.3x50cm i 33.3x33,3cm. Płytki posiadają powierzchnie antypoślizgową R9, które idealnie znajdują zastosowanie jako okładzinę ścienną i podłogową. Jest to idealna propozycja płytek do kuchni, płytek do salonu, możemy je położyć w łazience, czy przedpokoju. Dostępne kolory: Heritage Noir, Heritage Blanc, Heritage Sable, Heritage Cendre i Heritage Multicolor.

 Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na balkon. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij