Menu

Kategorie

Kolekcja Nora

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nora

Kolekcja Nora to klasyczny model płytek imitujących drewno produkowanych na gresowym podkładzie z fabryki Vives. Płytki z kolekcji Faro to propozycja płytek gresowych imitujących drewno w kształcie deski. W tej kolekcji znajdziemy płytki w odcieniach brązu o rustykalnym wyglądzie, posiadają lekkie słoje, które mają podkreślić naturalny wygląd. Kolekcja oferowana jest w rozmiarach 14,4x89,3 cm lub 21,8x89,3 cm i posiada matową powierzchnię oraz rektyfikowane krawędzie. Płytki imitująca drewno łączą się świetnie z naturalnymi materiałami jak beton, len jak i również ze szkłem i metalem. Dostępne modele to Nora-R Antracita, Nora-R Beige, Nora-R Marron i Nora-R Noce.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki do biura. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij