Menu

Kategorie

Kolekcja Dahlia

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dahlia

Kolekcja Dahlia to płytki gresowe o wzorzystym motywie, zaspokajają wszystkie kreatywne potrzeby dzięki zabawie pomiędzy formatami, kolorami i wykończeniami. Pięć motywów dekoracyjnych z kolekcji Dahlii można stosować niezależnie lub mieszać ze sobą, aby tworzyć niepowtarzalne, w pełni spersonalizowane wzory z oszałamiającymi efektami wizualnymi. Dzięki Dahlii stworzymy estetyczne środowisko z nostalgicznym i zarówno oryginalnym wyglądem zachowując funkcjonalność gresu. Jego mały format 15x15 i gama kolorów jak i parametry techniczne, czynią je idealnym produktem jako okładziną ścian czy podłogi. Płytki Dahlia pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące modele: Dahlia Day, Dahlia Night, Violet Night, Violet Day, Jasmine Night, Jasmine Day, Pansy Night, Pansy Day, Daisy Night i Daisy Day.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij