Menu

Kategorie

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe są najpopularniejszym elementem wyposażenia łazienek. Nie ma w tej kwestii dokładnych danych statystycznych, aczkolwiek sprzedawcy wyposażenia łazienek zgodnie twierdzą, że kabiny prysznicowe sprzedają się równie dobrze, lub lepiej jak wanny. Wynika to z kilku czynników. Po pierwsze - kabiny prysznicowe rozmiarowo pasują doskonale do nawet najmniejszych łazienek. W polskich realiach, gdzie blisko 12 milionów ludzi mieszka w wielkiej płycie - która "słynie" z niewielkich rozmiarowo łazienek, kabina prysznicowa może być doskonałym rozwiązaniem pozwalającym zyskać dodatkową przestrzeń. Ponadto w większości obiektów noclegowych, czy to w hotelach, czy też w bursach, mieszkaniach na wynajem, raczej montuje się kabiny prysznicowe a nie wanny. Po trzecie wreszcie kabiny prysznicowe doskonale wpisują się w dzisiejszy - szybki styl życia. Prysznic jest o wiele szybszy niż kąpiel, wielu ludzi ceni sobie tą oszczędność zarówno czasu, jak i ilości zużytej wody.

Obecnie mamy bardzo bogaty wybór kształtów i rozmiarów kabin prysznicowych. 20-30 lat temu królowały kabiny prysznicowe, ewentualnie prostokątne. Rzadko spotykane innego rodzaju kabiny były sprowadzane za zagranicy i kosztowały krocie. Obecnie asortyment w tym sektorze jest niezwykle rozbudowany, co znajduje odzwierciedlenie w naszym sklepie Ape Łazienki. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kabiny prysznicowe renomowanych producentów, w doskonałej jakości i bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. W naszej ofercie m.in. bardzo popularne kabiny typu Walk In, a także klasyczne kabiny prostokątne i kwadratowe. Niezwykle popularne kabiny prysznicowe asymetryczne oraz półokrągłe również są bogato reprezentowane w naszym sklepie.

Warto nadmienić, że eksperci od wyposażenia wnętrz zalecają, żeby kabina prysznicowa była obecna zarówno w małej, jak i w dużej łazience. Innymi słowy, jeśli łazienka jest mała to - jak wspominaliśmy już wyżej - warto zamiast wanny rozważyć kabinę prysznicową, zyskując w ten sposób przestrzeń na inne elementy wyposażenia łazienki. Jeżeli dysponujesz dużą łazienką - rozważ obok wanny zamontowanie również kabiny prysznicowej która jest idealna do szybkiej kąpieli.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij